Start »

 
 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2016/12017

 

SUKCESY NAUKOWE

Konrad Sosnowski zostałLAUREATEM Międzypowiatowego Konkursu Gimnazjalistów „Być Kimś”.

Kinga Kępa została LAUREATKĄ Międzypowiatowego Konkursu Gimnazjalistów „Być Kimś”.

Patryk Dżoń został FINALISTĄ Międzypowiatowego Konkursu Gimnazjalistów „Być Kimś”.

Mateusz Wojewodzic został FINALISTĄ Międzypowiatowego Konkursu Gimnazjalistów „Być Kimś”.

Marcin Markowski został FINALISTĄ Międzypowiatowego Konkursu Gimnazjalistów „Być Kimś”.

Kinga Kępa została LAUREATKĄ Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka polskiego.

Konrad Sosnowski zakwalifikował się do finału Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka angielskiego

Kinga Kępa zakwalifikowała się do zawodów II stopnia XII Olimpiady Matematycznej Juniorów

Kinga Kępa zakwalifikowała się do finału Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z matematyki.

Kinga Kępa zakwalifikowała się do finału Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka polskiego.

Maksymilian Szwegler zakwalifikował się do finału Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka niemieckiego.

Uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego XVII Dolnośląskiego Konkursu dla Gimnazjalistów – zDolny Ślązak Gimnazjalista – blok językowy- język angielski-: Stanisław Ciućka, Weronika Isańska, Marcin Markowski, Konrad Sosnowski, Natalia Świderska, Jacek Wierciński. Język niemiecki– Sarah Gamperl i Maksymilian  Szwegler.

Uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego XVII Dolnośląskiego Konkursu dla Gimnazjalistów – zDolny Ślązak Gimnazjalista – blok przyrodniczy- Julia Chruścik, Hanna Karwowska,Kasia Całka,Piotr Marczyński, Konrad Sosnowski, Angelika Śliwa, Natalia Świderska.

Uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego XVII Dolnośląskiego Konkursu dla Gimnazjalistów – zDolny Ślązak Gimnazjalista – blok matematyczn0-fizyczny-Kinga Kępa, Adrian Noske, Aleksander Rzyhak

Uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego XVII Dolnośląskiego Konkursu dla Gimnazjalistów – zDolny Ślązak Gimnazjalista – blok humanistyczny- Julia Chruścik, Stanisław Ciućka, Patryk Dżoń, Hanna Karwowska, Olga Kowalewicz, Kinga Kępa, Aleksandra Pajak, Jacek Wierciński.

 

SUKCESY ARTYSTYCZNE

laureaci Dolnośląskiego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej- Jagoda Kurzawa kl.2c, Grażyna Marchewka kl.2c
Aleksandra Osses kl.1a, Justyna Wierzbicka kl.2b, Natalia Wajs kl.3a, Wiktoria Stempin kl.3c, Wiktoria Skowrońska kl.3c, Paulina Kupczyk kl.3c, Dominika Styrna kl.3d

Zespół wokalny uzyskał Tytuł Laureata XI Przeglądu Piosenki i Pieśni Patriotycznej.

III miejsce w Regionalnym Konkursie edukacyjnym „Z rodzinnego archiwum” – Monika Scheer

II miejsce w Regionalnym Konkursie edukacyjnym „Z rodzinnego archiwum” – Zuzanna Czernicka

I miejsce w Regionalnym Konkursie edukacyjnym „Z rodzinnego archiwum” – Wiktoria Turek

wyróżnienie w Regionalnym Konkursie edukacyjnym „Z rodzinnego archiwum” – Weronika Isańska

Nagroda dla zespołu gimnazjum 1 w  25 Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych, organizowanym przez ŚOK

Nagroda w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Kartka świąteczna- Boże Narodzenie, Nowy Rok” -Ewa Pyt

Wyróżnienie w dolnośląskim konkursie plastycznym „Zapisane obrazem- kresy Henryka Sienkiewicza” -Aleksandra Osses

Wyróżnienie w miejskim konkursie „Barwy Niepodległośći” -Aleksandra Galant, Monika Scheer, kwalifikacja do wystawy- Nikola Haraźna, Wiktoria Netwinko, Maksymilian Szwegler

Wyróżnienie w miejskim konkursie „Widokówka ze Świdnicy” -Krzysztof Wołczecki, Hanna Karwowska, kwalifikacja do wystawy- Helena Szmajduch

 

 

SUKCESY SPORTOWE

III miejsce- zawody piłka plażowa dziewczat- etap strefa wałbrzyska( Kasia Całaka)

III miejsce- zawody piłka plażowa chłopców- etap strefa wałbrzyska( Jakub Borowy)

I miejsce- zawody piłka plażowa dziewcząt- etap miejski( Kasia Całka)

I miejsce- zawody piłka plażowa chłopców- etap miejski( Jakub Borowy)

III miejsce- zawody piłka ręczna dziewcząt- etap miejski( Aleksandra Kaczorowska, Aleksandra Młocek, Maja Młynarczyk, Marysia Skupień, Wiktoria Turek, Hania Wieliczko, Weronika Wolańska, Dominika Wróblewska, Ula Zątek, Kasia Kasprzyk, Natalia Łużna, Olivia Stawicka)

II miejsce-drużynowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt- etap miejski (Weronika Wolańska, Aleksandra Kaczorowska, Grazyna Marchewka, Nina Kutarba))

III miejsce-drużynowe zawody w pływaniu chłopców- finał strefy wałbrzyskiej ( Patryk Kawałko, Michał Pietrzak, Maciek Szymonowicz, Miłosz Dreścik, Paweł Jajko, Marcin Frejnagiel, Sebastian Jenke, Oskar Gawiński, Michał Dylewicz)

IVmiejsce- drużynowe zawody w pływaniu dziewcząt- finał strefy wałbrzyskiej (Julia Agatowska, Justyna Wierzbicka, Emilia Dzięcielska, Ewelina Kalicka, Ola Młocek, Ola Samoraj, Wiktoria Stępin Martyna szczurowska, Kasia Tomków)

I miejsce- Piłka siatkowa chłopców- etap miejski i awans do finału powiatowego (Jakub Borowy, Jakub Sikora, Piotr Madej,Kuba Filipczak, Michał Podolak, Mariusz Fitrzyk, Paweł Jajko, Dominik Drej, Dorian Dziaczyński, Kuba Jęczmień, Paweł Piotrowski)

II miejsce- Piłka siatkowa dziewcząt- etap miejski(Kasia Całka, Wiktoria Stempin, Wiktoria Turek, Ola Kubik, Iga Bystrzycka, Maja Młynarczyk, Małgosia Melon, Weronika Trojan, Zuzia Czerwińska, Justyna Wierzbicka, Oliwia Zgraja, Julia Arendarczyk)

II miejsce- Piłka koszykowa chłopców-półfinał strefy wałbrzyskiej ( Jakub Borowy, Jakub Sikora, Piotr Madej, Damian Kapoj, Mateusz Szczepanik, Tymek Rawicki, Piotr Pawlik, Michał Dylewicz, Konrad Sosnowski)

I miejsce- Piłka koszykowa chłopców-finał powiatowy i awans do strefy wałbrzyskiej(Jakub Borowy, Jakub Sikora, Piotr Madej, Damian Kapoj, Mateusz Szczepanik, Tymek Rawicki, Piotr Pawlik, Michał Dylewicz, Konrad Sosnowski)

I miejsce- Piłka koszykowa dziewcząt-finał powiatowy i awans do strefy wałbrzyskiej-(Kasia Całka, Natalia Łużna, Sandra Muszyńska, Monika Pankiewicz, Ola Samoraj, Wiktoria Skowrońska, Sandra Słowik, Wiktoria Stempin, Wiktoria Turek, Dominika Wróblewska)

I miejsce- Piłka koszykowa chłopców- etap miejski i awans do finału powiatowego (Jakub Borowy, Jakub Sikora, Piotr Madej, Damian Kapoj, Mateusz Szczepanik, Tymek Rawicki, Piotr Pawlik, Michał Dylewicz, Konrad Sosnowski)

I miejsce- Piłka koszykowa dziewcząt- etap miejski i awans do finału powiatowego(Kasia Całka, Natalia Łużna, Sandra Muszyńska, Monika Pankiewicz, Ola Samoraj, Wiktoria Skowrońska, Sandra Słowik, Wiktoria Stempin, Wiktoria Turek, Dominika Wróblewska)

I miejsce w finale strefy wałbrzyskiej piłki nożnej chłopców (Mackiewicz Aleksander, Filipczak Jakub, Podolak Michał, Jajko Paweł, Sikora Jakub, Stachurski Kacper, Koczut Jan, Madej Piotr, Borowy Jakub, Sieradzki Sebastian)

I miejsce- Sztafetowe biegi przełajowe chłopców- etap powiatowy

III miejsce- Sztafetowe biegi przełajowe dziewczęta- etap powiatowy

II miejsce- Sztafetowe biegi przełajowe dziewczęta- etap miejski i awans do finału powiatowego

I miejsce- Sztafetowe biegi przełajowe chłopcy- etap miejski i awans do finału powiatowego

 

 

 

 

 

REALIZOWANE PROJEKTY