Start »

 
 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2015/2016

 

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie historyczno-artystycznym Pamięć Nieustająca

W kategorii literackiej wyróżnienie otrzymała Pola Baranowska kl.2e
W kategorii plastycznej nagrody otrzymali:
Aleksandra Pająk kl.1c
Karol Wizimirski kl.3d
Rafał Żądło kl.3f

kwalifikacja do wystawy w Ogólnopolskim Konkursie „Kartka Świateczna – Nowy Rok” – Andrzej Kukla

wyróżnienie w Konkursie Kolęd i Pastorałek – Małgorzata Cichowicz

wyróżnienie w finale Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej – Kinga Kępa

nagroda w miejskim konkursie plastycznym „Widokówka ze Świdnicy” – Aleksandra Samoraj

wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym „Widokówka ze Świdnicy” – Oliwia Strojek

wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym „Widokówka ze Świdnicy” – Aleksandra Pająk

 

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE

Stanisław Ciućka został Laureatem Konkursu Historycznego „Białe Noce”

Urszula Nowak uzyskała tytuł FINALISTY w I Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej dla Gimnazjalistów.

Michał Butmankiewicz uzyskał tytuł LAUREATA w XV Międzypowiatowym Konkursie Gimnazjalistów „Być Kimś”, a Paulina Nolbert i Olga Tragarz tytuł FINALISTY I STOPNIA. Zuzanna Kołodko, Małgosia Toroń, Roksana Soroka i Damian Królak TYTUŁ FINALISTY II STOPNIA

Zuzia  Czermak i Tomek Jarosz uzyskali tytuł LAUREATA konkursu j. angielskiego Szczęśliwa Dwunastka

Tomek Jarosz  i Konrad Sosnowski  uzyskali tytuł FINALISTY Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka angielskiego.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: G. Rzepka, J. Blach, A. Kukla, P. Nolbert, U. Nowak, H. Bieżyńska, M. Toroń zajęła I miejsce w   konkursie DISCE PUER 2016

Gabrysia Rzepka, Jakub Blach, Andrzej Kukla uzyskali tytuł LAUREATA  konkursu DISCE PUER 2016, a Hanna Bieżyńska Finalisty

Kinga Kępa uzyskała awans do etapu powiatowego, a Anna Boroń wyróżnienie w miejskim konkursie recytatorskim „Pegazik”

Gabrysia Rzepka uzyskała tytuł LAUREATA Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka polskiego oraz tytuł FINALISTY z historii.

Jakub Bukowiec zajął II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Historii Polski/X edycja Wałbrzych/

Klaudia Kasprzak uzyskała wyróżnienie w Powiatowym Konkursie literackim” Lir… rodzaj różny” organizowanym przez III LO w Świdnicy

Dawid Niedźwiecki uzyskał tytuł LAUREATA Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka niemieckiego

Dawid Niedźwiecki uzyskał tytuł finalisty Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka niemieckiego

Michał Butmankiewicz uzyskał tytuł finalisty Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z chemii

Gabrysia Rzepka uzyskała tytuł finalisty Konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z Języka Polskiego i Historii

Wojtek Drochomirecki (3c) i Michał Kasprzyk (3c) awansowali do finału wojewódzkiego Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów

Konrad Sosnowski (2a) i Tomasz Jarosz (3b) awansowali do finału zDolnego Ślązaka z Języka Angielskiego

II miejsce w XXVI Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia – Aleksandra Świderska.

I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Lwowie i Kresach Wschodnich – drużyna: Jakub Zatoń, Barbara Szpilka, Julia Kowalewicz.

III miejsce dla Dominiki Styrny w konkursie multimedialnym z okazji 35 rocznicy powstania Niezależnego Samorządnego Regionu Dolny Śląsk NSZZ Solidarność we Wrocławiu.

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

III miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – PIŁKA PLAŻOWA DZIEWCZĄT (WIKTORIA GAŁĄZKA, KASIA CAŁKA) w ramach współzawodnictwa szkolnego Szkół Gimnazjalnych

I miejsce (etap miejski) GIMNAZJADY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- PIŁKA PLAŻOWA DZIEWCZĄT(Wiktoria Gałązka, Kasia całka) w ramach współzawodnictwa szkolnego Szkół Gimnazjalnych

I miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych w ramach współzawodnictwa szkolnego Szkół Gimnazjalnych -Wiktoria Turek – bieg na 1000m

I miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych w ramach współzawodnictwa szkolnego Szkół Gimnazjalnych -Wiktoria Turek – bieg na 1000m

I miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych w ramach współzawodnictwa szkolnego Szkół Gimnazjalnych – Oliwia Moczadłowska – pchnięcie kulą

II miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych w ramach współzawodnictwa szkolnego Szkół Gimnazjalnych -Dominika Wróblewska- bieg na 100m

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w ramach współzawodnictwa szkolnego Szkół Gimnazjalnych/etap miejscki/ – Oliwia Moczadłowska, Julia Furmankiewicz, Małgorzata Toroń, Dominika Wróblewska, Wiktoria Skowrońska, Sandra Muszyńska, Wiktoria Stempin, Wiktoria Turek, Wiktoria Netwinko, Natalia Łużna, Weronika Iwanczyszyn

I miejsce  w Piłce Nożnej Dziewcząt w ramach współzawodnictwa szkolnego Szkół Gimnazjalnych – Oliwia Moczadłowska, Julia Furmankiewicz, Dominika Socha, Ania Boroń, Karolina Staroń, Paulina Wiecha, Martyna Mojsa

I miejsce  w Aerobiku Rekreacyjnym w ramach współzawodnictwa szkolnego Szkół Gimnazjalnych – Wiktoria Turek, Natalia Łużna, Natalia Klag

I miejsce  w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych – Wiktoria Turek

III miejsce  w gimnazjadzie młodzieży-etap miejski,HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCY – Rafał Wiszniowski,  Konrad Kocaba,  Sebastian Sieradzki, Kacper Koziarz, Florian Piotr, Pacuła Paweł, Filipczak Jakub, Sikora Jakub, Kolczak Mateusz

I miejsce  w gimnazjadzie młodzieży-etap miejski, HALOWA PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT – Oliwia Moczadłowska, Julia Furmankiewicz, Ania Boroń, Karolina Staroń, Dominika Sochacka, Julia Gawrońska, Martyna Mojsa, Paulina Wiecha.

III miejsce  w gimnazjadzie młodzieży-etap miejski, PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCY – Rafał Wiszniowski, Olgierd Etel, Jakub Borowy, Konrad Kocaba, Mateusz Wojewodzic, Olek Bieniuk, Sebastian Jenke, Sebastian Sieradzki

I miejsce  w gimnazjadzie młodzieży-etap powiatowy, TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT : Wiktoria Gałązka, Julia Furmankiewicz

II miejsce w gimnazjadzie młodzieży piłka siatkowa dziewcząt- finał strefy wałbrzyskiej

Hania Bieżyńska, Kasia Całka,  Zuzia Gąsior, Paulina Iwan, Ala Kubik, Maja Młynarczyk, Wiktoria Stępin.

I miejsce w gimnazjadzie młodzieży piłka siatkowa dziewcząt- półfinał strefy wałbrzyskiej

Hania Bieżyńska, Kasia Całka, Wiktoria Gałązka, Zuzia Gąsior, Paulina Iwan, Ala Kubik, Maja Młynarczyk, Wiktoria Stępin.

I miejsce  w gimnazjadzie młodzieży-etap miejski, TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT : Wiktoria Gałązka, Julia Furmankiewicz

IV miejsce na Dolnym Śląsku w gimnazjadzie młodzieży sztafety pływackie dziewcząt:

Wiktoria Stępin, Kasia Grędzińska, Ula Nowak, Małgosia Toroń, Dominika Bober, Ola Młocek, Emilia Dzięcielska, Ola Samoraj, Dominika Wróblewska, Justyna Wierzbicka, Natalia Golińska, Julia Agatowska.

I miejsce w gimnazjadzie młodzieży piłka siatkowa dziewczat- etap powiatowy

Hania Bieżyńska, Kasia Całka, Wiktoria Gałązka, Zuzia Gąsior, Paulina Iwan, Ala Kubik, Maja Młynarczyk, Wiktoria Stępin.

II miejsce w gimnazjadzie młodzieży sztafety pøywackie dziewczat- etap finaø strefy waøbrzyskiej(Toroñ M., Stempin W., Wierzbicka, Wróblewska, Goliñska Dziécielska, Nowak, Bober, Møynarczyk, Grédziñska)

IV miejsce w gimnazjadzie młodzieży sztafety pøywackie chlopców- etap finaø strefy waøbrzyskiej(Klos D., Szymonowicz M., Jenke S,. Frejnegel M., Sieradzki S., Rogowski M., Brzozowski F., Ratyñski A., Borowy J., Pékosz N.)

II miejsce w gimnazjadzie młodzieży -piłka siatkowa dziewcząt- etap miejski(Kasia całka, Ola Kubik, Maja Młynarczyk, Zuzia Gąsior, Wiktoria Stepin, Paulina Iwan, Hania Bieżyńska, Dominika Wróblewska, Paula Drozdowska)

III miejsce w gimnazjadzie młodzieży -piłka koszykowa dziewcząt- półfinał strefy wałbrzyskiej(Stempin Wiktoria, Bieżyńska Hanna, , Ziomko Natalia, Furmankiewicz Julia, Samoraj Ola, Grędzińska Katarzyna, Moczadłowska Oliwia, Nowak Agnieszka, Iwanczyszyn Weronika, Pankiewicz Monika, Darmohraj Ania,Słowik Sandra)

 

II miejsce w gimnazjadzie młodzieży -piłka koszykowa chłopców- etap powiatowy(Baranowski Grzegorz, Butkiewicz Adrian, Olszewski Paweł, Laskowski Jakub, Borowy Jakub, Sikora Jakub, Kalinin Dawid, Papadakis Aleksander )

I miejsce w gimnazjadzie młodzieży -piłka koszykowa dziewcząt- etap powiatowy(Stempin Wiktoria, Bieżyńska Hanna, , Ziomko Natalia, Furmankiewicz Julia,  Samoraj Ola, Grędzińska Katarzyna, Moczadłowska Oliwia, Nowak Agnieszka, Iwanczyszyn Weronika, Pankiewicz Monika, Darmohraj Ania,Słowik Sandra)

II miejsce w gimnazjadzie młodzieży -piłka koszykowa chłopców- etap miejski(Baranowski Grzegorz, Butkiewicz Adrian, Olszewski Paweł, Laskowski Jakub, Borowy Jakub, Sikora Jakub, Kalinin Dawid, Papadakis Aleksander )

I miejsce w gimnazjadzie młodzieży -piłka koszykowa dziewcząt- etap miejski(Stempin Wiktoria, Bieżyńska Hanna, Rzepka Gabriela, Ziomko Natalia,Skowrońska Wiktoria, Furmankiewicz Julia, Muszyńska Sandra, Samoraj Ola, Grędzińska Katarzyna, Moczadłowska Oliwia, Nowak Agnieszka, Iwanczyszyn Weronika, Pankiewicz Monika, Wolańska Weronika, Wróblewska Dominika)

VI miejsce na Dolnym Śląsku w Dwuboju Nowoczesnym – Krystian Dobrzański, Jakub Borowy

I miejsce dziewcząt w powiatowych biegach przełajowych 2015/2016

SKŁAD: DOMINIKA WRÓBLEWSKA, SANDRA MUSZYŃSKA, WIKTORIA STĘPIN, WIKTORIA TUREK, KASIA CAŁKA, WERONIKA WOLAŃSKA, NATALIA ŁUŻNA, KAROLINA STAROŃ, JUSTYNA WIERZBICKA, DOMINIKA BOBER.

II miejsce chłopców w powiatowych biegach przełajowych 2015/2016

SKŁAD: GRZEGORZ BARANOWSKI, KRYSTIAN DOBRZAŃSKI, PAWEŁ OLSZEWSKI, DAWID KALININ, JAKUB FILIPCZAK, ADRIAN BUTKIEWICZ, JAKUB JĘCZMIEŃ, PIOTR FLORIAN, KAMIL HADZLIK, KONRAD KOCABA.

I miejsce chłopców w międzyszkolnej lidze- piłka nożna 2015/2016

SKŁAD: KACPER KOZIARZ, FILIP IWANIO, JAKUB FILIPCZAK, MICHAŁ PODOLAK, PIOTR FLORIAN, SEBASTIAN SIERADZKI, KAMIL HĄDZLIK, JAKUB SIKORA, ŁUKASZ WOŹNY

II miejsce chłopców w szkolnej lidze lekkoatletycznej 2015/2016

SKŁAD:DAWID KALININ, KONRAD KOCABA, JAKUB BOROWY, DAMIAN KAPOJ, KRZYSZTOF BARANOWSKI, KRYSTIAN DOBRZAŃSKI, OLGIERT ETEL, JAKUB JĘCZMIEŃ, MICHAŁ PODOLAK, JAKUB FILIPCZAK, PIOTR FLORIAN, PAWEŁ OLSZEWSKI, PATRYK SZYJKOWSKI, KAMIL SKOWROŃSKI, ADRIAN BUTKIEWICZ.

I miejsce dziewcząt w szkolnej lidze lekkoatletycznej 2015/2016 i awans do finału wojewódzkiego

SKŁAD: SANDRA MUSZYŃSKA, NATALIA ŁUŻNA, WIKTORIA STĘPIN, WIKTORIA SKOWROŃSKA, WIKTORIA TUREK, KASIA CAŁKA, DOMINIKA WRÓBLEWSKA, GOSIA TOROŃ, FURMANKIEWICZ JULIA, IWANCZYSZYN WERONIKA, GRĘDZIŃSKA KASIA, MOCZADŁOWSKA OLIWIA, BIEŻYŃSKA HANNA, WROŃSKA WERONIKA, ZGRAJA OLIWIA, NOWAK ULA.

I miejsce dziewcząt w drużynowych biegach przełajowych – gimnazjada 2015/2016

SKŁAD: SANDRA MUSZYŃSKA, IDA WCISŁO, NATALIA ŁUŻNA, WIKTORIA STĘPIN, WIKTORIA SKOWROŃSKA, KAROLINA STAROŃ, WIKTORIA TUREK, KASIA CAŁKA, DOMINIKA WRÓBLEWSKA, GOSIA TOROŃ.

I miejsce chłopców w drużynowych biegach przełajowych – gimnazjada 2015/2016

SKŁAD: DAWID KALININ, JAKUB JĘCZMIEŃ, JAKUB FILIPCZAK, GRZEGORZ BARANOWSKI, PATRYK SZYJKOWSKI, ADRIAN BUTKIEWICZ, PAWEŁ OLSZEWSKI, KRYSTIAN DOBRZAŃSKI, KONRAD KOCABA.

VII miejsce na Dolnym Śląsku we współzawodnictwie sportowym 2014/2015

 

 

REALIZOWANE PROJEKTY