Start »

 
 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

 

III miejsce w Dolnym Śląsku w piłce plażowej dziewcząt (Julita Rafałko, Paulina Jewiarz, Paulina Iwan)

II miejsce w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Dlaczego Kochamy Drzewa” – Justyna Walenciukiewicz

IV miejsce w Turnieju Siatkówki Plażowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych, drużyna w składzie: Jozwicki Szymon, Kaniowski Kacper, Mikuła Szymon

I miejsce w III Maratonie Matematycznym Szkół Gimnazjalnych drużyna w składzie: Ola Kwaśna, Szymon Józwicki, Michał Spisak

III miejsce w III Maratonie Matematycznym Szkół Gimnazjalnych drużyna w składzie: Wojciech Drochomirecki, Martyna Filipiak, Antoni Nowak

I miejsce, bieg na dystansie 100 m- FINAŁ STREFY Małgosia Toroń

III miejsce, pchnięcie kulą- FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ Oliwia Moczadłowska

III miejsce, sztafeta chłopcy- FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ

III miejsce, bieg na dystansie 1000 m- FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ Maja Wróblewska

III miejsce, skok w dal- FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ Weronika Nawrocka

I miejsce w międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt i awans do finału powiatowego

V miejsce na Dolnym Śląsku w Turnieju Piłki Noznej dziewcząt – Coca-Cola Cup

Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” – Alicja Kot

Wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” – Wojciech Drochomirecki

Wyróznienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” – Michał Spisak, Kacper Fabianowicz, Wojciech Ziębicki, Ola Kwaśna, Ola Kowalczyk

II miejsce w V Powiatowym Konkursie Matematycznym – MICHAŁ SPISAK

IV miejsce w V Powiatowym Konkursie Matematycznym – SZYMON JÓZWICKI, MARTYNA FILIPIAK, OLA KWAŚNA

Wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Matematycznym -ANTONI NOWAK, WOJCIECH ZIĘBICKI

LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ: (I miejsce w pchnięciu kulą – OLIVIA MOCZADŁOWSKA, I miejsce w skoku w dal – KATARZYNA GRZELAK, I miejsce w biegu na 1000m – MAJA WRÓBLEWSKA, I miejsce sztafeta szwedzka -DOMINIKA WIS, HANNA WIS, ALEKSANDRA BARTNIK, MAŁGORZATA TOROŃ, MARTA ZIENKIEWICZ,NATALIA NALEWAJKO, KATARZYNA GRZELAK, I miejsce w rzucie oszczepem – NATALIA TYBUR, II miejsce w biegu na 100m – PATRYCJA ZIENKIEWICZ, II miejsce w pchnięciu kulą – MONIKA CZAJA, II miejsce w skoku w dal – WERONIKA NAWROCKA, III miejsce w skoku w dal – KATARZYNA GRĘDZIŃSKA, III miejsce w biegu na 3000m – DOMINIKA WIS, III miejsce w biegu na 600m – PAULINA JEWIARZ, III miejsce w biegu na 100m – NATALIA NALEWAJKO)

I miejsce w Mistrzostwach Świdnicy w Indoor Cyclingu (Paula Drozdowska( I m indywidualnie), Weronika Iwanczyszyn, Oliwia Kuczek, Wis Dominika, Monika Czaja( I m indywidualnie), Patrycja Zienkiewicz, Krystian Dobrzański( I m indywidualnie), Jakub Piechowicz, Karol Wizimirski, Skowroński Kamil, Bartek Żelazowski, Jakub Kiszczyszyn, Oskar Grodowski ,Kacper Kosowski, Wiktor Sokołowski( I m indywidualnie), Kacper Olipra, Damian Chmiel, Piotr Woźny)
I miejsce w II rundzie Turnieju Coca-Cola Cup dziewczęta i awans do finału Dolnośląskiego( Kamila Bitkołów, Julia Furmankiewicz, Dominika Sochacka, Natalia Nalewajko, Sandra Kozak, Daniela Szuman, Agata Prokopowicz, Paulina Krakowska)

Marcin Gomułka uzyskał tytuł LAUREATA w Konkursie Historycznym Wiedzy o Rosji „Białe Noce”

Monika Kurnicka uzyskała tytuł LAUREATA w Konkursie Historycznym Wiedzy o Rosji „Białe Noce”

I miejsce w drużynowych Powiatowych Biegach Przełajowych – drużyna dziewcząt

I miejsce w indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych – Małgorzata Toroń

II miejsce w indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych – Patrycja Zienkiewicz

I miejsce w Mistrzostwach Świdnicy w piłce halowej dziewcząt(Kamila Bitkołów, Julia Furmankiewicz, Dominika Sochacka, Natalia Nalewajko, Sandra Kozak, Daniela Szuman, Agata Prokopowicz, Paulina Krakowska)

III miejsce w indywidualnych Powiatowych Biegach Przełajowych – Dawid Kalinin

I miejsce w I rundzie Turnieju Coca-Cola Cup Chłopcy (Krząstek Szymon, Olipra Kacper, Krzyszkowski Rafał, Pacuła Paweł, Wrzochol Hubert, Grzelak damian, Iwanio Filip, Mozalewski Jacek, Mozalewski Wojciech)

I miejsce w I rundzie Turnieju Coca-Cola Cup dziewczęta ( Kamila Bitkołów, Julia Furmankiewicz, Dominika Sochacka, Natalia Nalewajko, Sandra Kozak, Daniela Szuman, Agata Prokopowicz, Paulina Krakowska)

IV miejsce w zawodach piłki halowej chłopców (Krząstek Szymon, Olipra Kacper, Krzyszkowski Rafał, Pacuła Paweł, Wrzochol Hubert, Grzelak Damian, Stadnicki Mateusz, Iwanio Filip)

II miejsce w I Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym Dla Gimnazjalistów – Szymon Józwicki

VII miejsce w I Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym Dla Gimnazjalistów – Alicja Kot

IX miejsce w I Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym Dla Gimnazjalistów- Michał Spisak

X miejsce w I Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym Dla Gimnazjalistów- Wojciech Ziębicki

finalista w I Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym Dla Gimnazjalistów- Marcin Gomułka

Elżbieta Szafraniec- wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim ” Pegazik”

III miejsce na Dolnym Śląsku w piłce siatkowej dziewcząt

IV miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Bohaterach Książki „Kamienie na szaniec”

Marta Skowron uzyskała tytuł FINALISTY II STOPNIA w Międzypowiatowym Konkursie Gimnazjalistów „Być Kimś”

Karolina Ścisłowicz i Katarzyna Oleksiewicz uzyskały tytuł LAUREATA VII Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego, a Agnieszka Kurzawa otrzymała wyróżnienie

Franziska Gillmaier, Ewa Kundzicz, Dawid Niedźwiedzki, Aleksabdra Kowalczyk uzyskali tytuł LAUREATA w III edycji Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego „Wie weit bist Du jetzt?”

Kacper Kosowski zajął I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” i będzie reprezentował nasz Powiat na etapie wojewódzkim

Szymon Józwicki uzyskał tytuł laureata w międzypowiatowym, interdyscyplinarnym konkursie „Disce Puer”

Drużyna w składzie: MARCIN GOMUŁKA, SZYMON JÓZWICKI, MARTA SKOWRON zajęła I miejsce w międzypowiatowym, interdyscyplinarnym konkursie „Disce Puer”

Marcin Gomułka uzyskał tytuł finalisty w międzypowiatowym, interdyscyplinarnym konkursie „Disce Puer”

Martyna Filipiak i Michał Spisak uzyskali tytuł laureata w międzypowiatowym, konkursie „Master Mind”

Jakub Pawłowski uzyskał tytuł laureata w międzypowiatowym konkursie językowym „Mały Poliglota”

Michał Hulecki i Martyna Filipiak uzyskali tytuł finalisty w międzypowiatowym konkursie językowym „Mały Poliglota”

wyróżnienie dla Karoliny Zięby w rejonowym konkursie plastycznym „Zamki, Pałace, Dworki Aglomeracji Wałbrzyskiej”

I miejsce i tytuł laureata -Szymon Józwicki w XIII edycji konkursu Disce Puer, organizowanego przez Zespół Szkół Nr 1 w Wałbrzychu.

I miejsce w klasyfikacji drużynowej- drużyna w składzie:Szymon Józwicki, Marcin Gomułka i Marta Skowron w XIII edycji konkursu Disce Puer, organizowanego przez Zespół Szkół Nr 1 w Wałbrzychu.

Marcin Gomułka uzyskał tytuł finalisty w XIII edycji konkursu Disce Puer, organizowanego przez Zespół Szkół Nr 1 w Wałbrzychu.

Martyna Filipiak i Michał Spisak zostali laureatami konkursu Master Mind, organizowanego przez Zespół Szkół Nr 1 w Wałbrzychu

II miejsce w konkursie OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom” – Kacper Kosowski, III miejsce – Grzegorz Dziewisz.

uczniowie zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Białe Noce” – Wojciech Czarny, Marcin Gomułka, Szymon Józwicki, Monika Kurnicka, Piotr Pawlik. I miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt(Kukla E., Rafałko J., Bereta A., Jewiarz P., Bardowska A., Wrońska N., Gruszczyńska O., Bierzyńska H., Gałązka W., Iwanczyszyn W., Iwan P. IV miejsce w finale strefy wałbrzyskiej- Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt -Ewa Kundzicz, Julia Furmankiewicz.

Szymon Józwicki uzyskał tytuł LAUREATA XIII Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego.

Jakub Fila i Wojciech Drochomirecki awans do etapu wojewódzkiego Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów.

Piotr Pawlik został FINALISTĄ konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka polskiego i historii.

Szymon Józwicki został FINALISTĄ konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z geografii i bilogii.

Jakub Krząstek i Aleksandra Kowalczyk zostali LAUREATAMI konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka angielskiego.

Jakub Fila zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów.

I miejsce w międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt -Ewa Kundzicz, Wiktoria Gałązka, Julia Furmankiewicz.

II miejsce w finale Dolnośląskiej Zimowej Gimnazjady Młodzieży – Short Track Chłopców /Damian Mikła, Damian Chmiel, Szymon Wiszczuk, Damian Kowalczyk/

I miejsce w półfinale Strefy Wałbrzyskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt(Kukla E., Rafałko J., Bereta A., Jewiarz P., Bardowska A., Wrońska N., Gruszczyńska O., Bierzyńska H., Gałązka W., Iwanczyszyn W., Iwan P.)

II miejsce w Dolnośląskim Konkursie „Mój kawałek Europy” – Natalia Tybur

I miejsce w Dolnośląskim Konkursie „Mój album rodzinny – moja historia” – Jan Baranowski

I miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt(Kukla E., Rafałko J., Bereta A., Jewiarz P., Bardowska A., Wrońska N., Gruszczyńska O., Bierzyńska H., Gałązka W., Iwanczyszyn W., Iwan P.)

Szymon Józwicki został finalistą konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista – Konkurs Biologiczny.

Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce w strefie wałbrzyskiej w pływaniu -Sztafety Pływackie (Czermak Z., Moczadłowska O., Kielka E., Kopycka A., Toroń M., Nowak U., Kwaśna O., Świderska A., Mielecka K., Gredzińska K., Filipiak M., Kuczek O.)

Piotr Pawlik został finalistą konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista z języka polskiego.

I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia – etap rejonowy -Szymon Józwicki i awans do etapu wojewódzkiego.

III miejsce w Świdnicy w piłce siatkowej chłopców.Najlepszym zawodnikiem został Kacper Kaniowski. Skład drużyny:Józwicki Sz.,Bernat R., Mikuła Sz., Żelazowski B., Kaniowski K., Kosowski K., Burski A., Michalik J.

Piotr Pawlik zakwalifikował się do finału Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista” – blok humanistyczny.

Szymon Józwicki zakwalifikował się do finału Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista” – blok przyrodniczy.

I miejsce w Świdnicy w piłce siatkowej dziewcząt i awans do strefy powiatowej.Skład drużyny:Kukla E., Rafałko J., Iwan P., Jewiarz P., Gałązka W., Bereta A., Bardowska A., Drozdowska P., Bieżyńska H., Iwanczyszyn W.

Zespół wokalny naszego gimnazjum nagrodzony w XXII Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej.

Aleksandra Fitzerman laureatką wojewódzkiego konkursu plastycznego – „Góry – moja pasja”.

Aleksandra Fitzerman laureatką wojewódzkiego konkursu plastycznego – „110 rocznica lotnictwa światowego”.

Aleksandra Kowalczyk i Jakub Krząstek zakwalifikowali się do finału konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista” z języka angielskiego.

II miejsce w powiecie świdnickimw w koszykówce dziewcząt. Skład drużyny:Weronika Iwanczyszyn, Ania Darmohraj, Natalia Wrońska, Oliwia Gruszczyńska, Oliwia Moczadłowska, Kasia Grędzińska, Natalia Nalewajko, Monika Czaja, Daniela Szuman.

II miejsce Szymon Wiraszka, III miejsce Weronika Nawrocka, wtyóżnienie Karolina Wenerska na VI Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Niezapomniane przeboje polskiej sceny muzycznej” w Dusznikach Zdroju
I miejsce w Świdnicy w koszykówce dziewcząt i awans do Powiatu. Skład drużyny: Patrycja Zienkiewicz, Weronika Iwanczyszyn, Ania Darmohraj, Natalia Wrońska, Oliwia Gruszczyńska, Oliwia Moczadłowska, Kasia Grędzińska, Natalia Nalewajko, Monika Czaja.

Nagroda dla Patrycji Zienkiewicz, a wyróżnienie dla Zuzanny Czermak w finale Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego ” Nie rzucim ziemi skąd nasz ród”,

Uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego zDolnego Ślązaka -język angielski:Marcin Gomułka, Tomasz Jarosz, Kacper Kosowski, Aleksandra Kowalczyk, Jakub Krząstek,Katarzyna Oleksiewicz, Jakub Pawłowski, Sandra Szustak, Szymon Wiszczuk, Weronika Wizimirska.

Uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego zDolnego Ślązaka -język niemiecki:ANNA BARDOWSKA, ALEKSANDRA KOWALCZYK, EWA KUNDZICZ, DAWID NIEDŹWIECKI.

Uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego zDolnego Ślązaka – blok przyrodniczy: Dziewisz Grzegorz

Gomułka Marcin, Józwicki Szymon, Kluza Konrad, Kot Alicja, Krakowska Paulina, Nowak Antoni, Pawlik Piotr.

Uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego zDolnego Ślązaka – blok humanistyczny: DZIEWISZ GRZEGORZ , GOMUŁKA MARCIN, JÓZWICKI SZYMON, KLUZA KONRAD, KOSOWSKI KACPER, KOT ALICJA, PAWLIK PIOTR, STARZAK PIOTR, SZCZUROWSKA POLA ,ZARZYCKI WITOLD .

Uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego zDolnego Ślązaka – blok matematyczny: Dziewisz Grzegorz, Filipiak Martyna, Gołąbek Wojciech, Józwicki Szymon, Kowalczyk Aleksandra, Spisak Michał, Ziębicki Wojciech.

XI miejsce w finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej- Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt /Zienkiewicz Patrycja, Jewiarz Paulina, Bardowska Anna, Nowak Urszula, Kielka Ela, Toroń Małgosia, Wis Dominika, Wis Hanna, Wróblewska Maja, Pasoń Justyna/

IV miejsce w międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej chłopców /Krzyszkowski Rafał, Denes Kacper, Kocaba Konrad, Klęsk Kamil, Olipra Kacper, Woźny Piotr, Mozalewski Wojtek, Kowalczyk Damian, Wrzochol Hubert, Trzciński Szymon/

II miejsce w finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej- Dwubój Nowoczesny Dziewcząt /Kielka Elżbieta, Toroń Małgorzata/

III miejsce w XX Międzyszkolnym Spotkaniu z Ekologią, wyróżnienie w konkursie fotograficznym- Julia Furman

XX miejsce w finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej- Dwubój Nowoczesny Chłopców / Dobrzański Krystian, Orłowski Michał/

I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych Dziewcząt /Zienkiewicz Patrycja, Nalewajko natalia, Jewiarz Paulina, Bardowska Anna, Gałązka Wiktoria, Nowak Urszula, Rafałko Julita, Kielka Elżbieta, Toroń Małgorzata, Wis Dominika, Wis Hania, Wróblewska Maja/

wyróżnienie dla uczennicy klasy III b Julii Furman w rejonowym konkursie fotograficznym „Świdnicki Fotomaraton” w ramach tygodnia fotografii.

III miejsce w powiatowych biegach przełajowych chłopców – współzawodnictwo szkolne 2013/2014 /Sałaga Aleks, Wiszczuk Szymon, Kalinin Dawid, Całka Łukasz, Sulikowski Wojtek, Olipra Kacper, Woźny Piotr, Olszewski Piotr, Burdak Marcin, Bernat Rafał, Mikła Damian/.

II miejsce w biegach przełajowych chłopców – współzawodnictwo szkolne 2013/2014 /Sałaga Aleks, Wiszczuk Szymon, Kalinin Dawid, Całka Łukasz, Sulikowski Wojtek, Michalik Karol, Olipra Kacper, Orłowski Michał, Woźny Piotr/

I miejsce w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt – współzawodnictwo szkolne 2013/2014 /Zienkiewicz Patrycja, Nawrocka Weronika, Toroń Małgorzata, Nalewajko Natalia, Czaja Monika, Gruszczyńska Olivia, Moczadłowska Katarzyna, Grzelak Katarzyna, Gałązka Wiktoria, Zięba Ola, Iwanczyszyn Weronika, Bieżyńska Hanna, Kamińska Dagmara/

III miejsce w szkolnej lidze lekkoatletycznej chłopców – współzawodnictwo szkolne 2013/2014 /Sulikowski Wojciech, Woźny Piotr, Michalik Karol, Mikuła Szymon, Całka Łukasz, Michalik Jakub, Kuczyński Filip, Sozański Michał, Norkiewicz Jakub, Kowalczyk Damian, Pietrzak Aleksander/

nagroda dla Oliwii Staszuk, Aleksandry Kowalczyk w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świat Pszczół” 17 miejsce na Dolnym Śląsku we współzawodnictwie sportowym na poziomie szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2012/2013 / na 334 szkoły.