Start »

 
 

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2012/2013

 

I miejsce w rankingu Świdnickiego Ośrodka Sportu na poziomie szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2012/2013 w kategorii dziewcząt

II miejsce w rankingu Świdnickiego Ośrodka Sportu na poziomie szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2012/2013 w kategorii chłopców
I miejsce w województwie dolnośląskim w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu Mistrzostwa Polski Młodych Ekonomistów- Ola Leń
I miejsce w Finale Dolnośląskim/ Lekkoatletyka/ – bieg na 800m -Wojciech Grzesków
I miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej – siatkówka plazowa dziewczat /Ania stachera, Julita Rafałko, Ola Całka/
I miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej – sztafeta szwedzka chłopców /Niedźwiedziński Jan, Szczepaniuk Adrian, Mozalewski Wojciech, Mazanka Paweł/
I miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej – bieg na 1000m Wojciech Grzesków
I miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej – skok w dal Kuba Kiszczyszyn
II miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej – skok w dal Rafałko Julita
III miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej – bieg na 300m Radosław Szewczyk
III miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej – sztafeta szwedzka dziewcząt /Rafałko Julita, Czja Monika, Kubina Weronika, Kukla Emilia/
I miejsce w międzyszkolnym turnieju piłki nożnej dziewcząt – Ania Góra, Paulina Krakowska, Sandra Kozak, Dominika Sorota, Wiktoria Wcisło, Aleksandra Zych, Kamila Słobodzian, Karolina Ścisłowicz, Kamila Bitkołów, Dominika Oskwarek/
nagrody w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II” – Oliwia Staszuk, Wioletta Koperska, Karolina Zięba/
I miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – sztafeta chłopców /Dziubak, Kiszczyszyn, Mutzner, Szewczyk/
I miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – sztafeta dziewcząt /Zienkiewicz, Stachera, Kamińska, Grzelak/
I miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – bieg na 100 m chłopców, Karol Dziubak
I miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – bieg na 300 m chłopców, Radosław Szewczyk
I miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – bieg na 1000 m chłopców, Wojtek Grześków
I miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – bieg na 200 m chłopców, Marcin Bernat
II miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – bieg na 100 m chłopców, Damian Koziorowski
II miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – bieg na 300m chłopców, Karol Michalik
III miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – bieg na 300 m chłopców, Mateusz wróblewski
I miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – skos w dal, Kuba Kiszczyszyn
III miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – pchnięcie kulą, Dawid Tomczyk
I miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – bieg na 100 m dziewcząt, Patrycja Zienkiewicz
II miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – bieg na 100 m dziewcząt, Ania Stachera
II miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – bieg na 600 m dziewcząt, Ania Bardowska
II miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych -skok w dal, Julita Rafałko
I miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – skok w dal, Kamila Słobodzian
II miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – bieg na 1000 m dziewcząt, Agata Boruszewska
I miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – pchnięcie kulą, Monika Czaja
II miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – pchnięcie kulą, Roksana Wąsowska
II miejsce w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych – rzut oszczepem, Sandra Kozak
wynik bardzo dobry w XXI Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur -Grzegorz Stelmach
wyróżnienie w XXI Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur -Michał Spisak, Ola Kwaśna, Martyna Filipiak, Piotr Woźny, Łukasz Całka, Piotr Starzak, Anna Żaba
I miejsce w halowej piłce nożnej dziewcząt – rywalizacja międzyszkolna
I miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym organizowanym przez II LO w Świdnicy- Grzegorz Stelmach
II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym organizowanym przez II LO w Świdnicy- Radosław Szewczyk
IV miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym organizowanym przez II LO w Świdnicy- Tomasz Szewczyk
X miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym organizowanym przez II LO w Świdnicy- Olaf Mrzygłód
III miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej – Gimnazjada Młodzieży, sztafeta pływacka dziewczęta
V miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej – Gimnazjada Młodzieży, sztafeta pływacka chłopcy
Franziska Gillmaier uzyskała tytuł Laureata II Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego
Ewa Kundzicz uzyskała tytuł Laureata II Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego
Aleksandra Kowalczyk uzyskała tytuł Laureata II Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego
Eryk Bazydło uzyskał tytuł Laureata II Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego
Patrycja Krakowińska uzyskała tytuł Laureata Dolnośląskiej Humanistycznej Ligi Naukowej
Aleksandra Kowalczyk uzyskała tytuł Laureata Dolnośląskiej Humanistycznej Ligi Naukowej
Wiktoria Wilicka uzyskała tytuł Finalisty Dolnośląskiej Humanistycznej Ligi Naukowej
IX miejsce w Dolnośląskiej Humanistycznej Lidze Naukowej
II miejsce w XII Międzypowiatowym Konkursie Gimnazjalistów „Być Kimś II 2013”
Wiktoria Wilicka uzyskała tytuł Laureata w XII Międzypowiatowyn Konkursie Gimnazjalistów „Być Kimś II 2013”
Tomasz Szewczyk uzyskał tytuł Laureata w XII Międzypowiatowyn Konkursie Gimnazjalistów „Być Kimś II 2013”
Szymon Skrzela uzyskał tytuł Finalisty I stopnia w XII Międzypowiatowyn Konkursie Gimnazjalistów „Być Kimś II 2013”
Radosław Szewczyk uzyskał tytuł Finalisty I stopnia w Międzypowiatowyn Konkursie Gimnazjalistów „Być Kimś II 2013”
Mateusz Matyja uzyskał tytuł Finalisty I stopnia w XIIMiędzypowiatowyn Konkursie Gimnazjalistów „Być Kimś II 2013”
Przemysław Wojtyla uzyskał tytuł Finalisty II stopnia w Międzypowiatowyn Konkursie Gimnazjalistów „Być Kimś II 2013”
Aleksandra Kowalska uzyskała tytuł Finalisty II stopnia w Międzypowiatowyn Konkursie Gimnazjalistów „Być Kimś II 2013”
Anna Góra uzyskała tytuł Finalisty II stopnia w XII Międzypowiatowyn Konkursie Gimnazjalistów „Być Kimś II 2013”
Ola Szpak uzyskała tytuł laureata w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki”Piosfera”
wyróznienie w Rejonowym Konkursie Pieśni Patriotycznej – Ola Szpak
nagroda w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym „Śladami Folkloru” – Weronika Kubinka
I miejsce w II Międzygimnazjalnym Maratonie Matematycznym organizowanym przez Gimnazjum nr 4 w Świdnicy-drużyna w składzie: Grzegorz Stelmach, Radosław Szewczyk, Marek Sompolski
I miejsce w II Międzygimnazjalnym Maratonie Matematycznym organizowanym przez Gimnazjum nr 4 w Świdnicy-konkurencja gry dydaktyczne i jeden z dziesięciu- Grzegorz Stelmach,
III miejsce w II Międzygimnazjalnym Maratonie Matematycznym organizowanym przez Gimnazjum nr 4 w Świdnicy-drużyna w składzie: Victoria Wilicka, Szymon Józwicki, Michał Tomaszewski
Joanna Baranowska i Natalia Hliwa uzyskały tytuł laureata Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego
Szymon Skrzela otrzyał wyróznienie w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
Grzegorz Stelmach uzyskał tytuł laureata XII Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego
Szymon Jóźwicki uzyskał tytuł laureata XII Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego
Marcin Gomułka uzyskał tytuł finalisty XII Dolnośląskiego Konkursu Chemicznego
Natalia Hliwa uzyskała tytuł laureata międzyszkolnego konkursu języka angielskiego „Szczęśliwa Trzynastka”
Grzegorz Stelmach uzyskał tytuł laureata XII Dolnośląskiego Konkursu Fizycznego
Grzegorz Stelmach uzyskał tytuł laureata XIII Dolnośląskiego Konkursu Matematycznego
Franziska Gillmaier uzyskała tytuł laureata VI Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego
Grzegorz Stelmach uzyskał tytuł finalisty XII Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego
Marcin Gomułka i Szymon Jóźwicki uzyskali tytuł finalisty XII Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego
I miejsce w międzyszkolnym turnieju tenisa stołowego dziewcząt
I miejsce w Powiecie w piłce siatkowej dziewcząt
Marcin Gomułka uzyskał tytuł laureata XI Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego
Grzegorz Stelmach uzyskał tytuł finalisty XII Dolnośląskiego Konkursu Historycznego z elementami WOS
Grzegorz Stelmach i Szymon Jóźwicki uzyskali tytuł finalisty XI Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego
Marcin Gomułka i Szymon Jóźwicki uzyskali tytuł finalisty XII Dolnośląskiego Konkursu Biologicznego
Grzegorz Stelmach zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego VIII Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki Dziewcząt
III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Siatkówki Chłopców
I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ogólnej dla Gimnazjalistów – Grzegorz Stelmach, II miejsce – Tomasz Szewczyk, IV miejsce Agnieszka Gwizdak
GRZEGORZ STELMACH, MARCIN GOMUŁKA, SZYMON JÓŹWICKI zakwalifikowali się do etapu finałowego Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista” blok przyrodniczy
GRZEGORZ STELMACH zakwalifikował się do etapu finałowego Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista” blok humanistyczny
II miejsce w XIII międzyszkolnym konkursie krasomówczym „Młody człowiek wobec manipulacji” – DOMINIK KORYZMA
GRZEGORZ STELMACH zakwalifikował się do finału Konkursu „zDolny Ślązak Gimnazjalista” blok matematyczno-fizyczny
III miejsce w półfinale strefy wałbrzyskiej Koszykówki Dziewcząt /, Kępa Małgorzata, Górniak Aurelia, Jewiarz Paulina, Boruszewska Agata, Chojecka Kamila, Wrońska Natalia, Gruszczyńska Oliwia, Pasoń Justyna, Kubinka Weronika, Zych Ola, Rzepecka Aneta, Wrońska Natalia/
FRANZISKA GILLMAIER zakwalifikowała się do finału VI Konkursu Języka Niemieckiego „zDolny Ślązak Gimnazjalista”
GRZEGORZ STELMACH zakwalifikował się do finału VI Konkursu Języka Angielskiego „zDolny Ślązak Gimnazjalista”
I miejsce w Międzyszkolnym konkursie historycznym „Żywe lekcje historii” – KONRAD KLUZA
II miejsce w Międzyszkolnym konkursie historycznym „Żywe lekcje historii” – MICHAŁ SOZAŃSKI
III miejsce w Międzyszkolnym konkursie historycznym „Żywe lekcje historii” – WOJCIECH CZARNY
I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Koszykówki Dziewcząt /Zienkiewicz Patrycja, Kępa Małgorzata, Górniak Aurelia, Jewiarz Paulina, Boruszewska Agata, Chojecka Kamila, Wrońska Natalia, Gruszczyńska Oliwia, Pasoń Justyna, Kubinka Weronika, Zych Ola, Rzepecka Aneta/
zakwalifikowani do ETAPU POWIATOWEGO konkursów zDolny Ślązak:BLOK HUMANISTYCZNY: Marcin Gomułka, Domink Grzyb, Natalia Hliwa, Magdalena Kańska, Patrycja Krakowińska, Grzegorz Stelmach, Tomasz Szewczyk, Michał Tomaszewski, Viktoria Wilicka, Rafał Żuberek BLOK PRZYRODNICZY: Marcin Gomułka, Szymon Jóźwicki, Piotr Pawlik, Grzegorz Stelmach, Viktoria Wilicka, BLOK MATEMATYCZNO-FIZYCZNY: Marcin Gomułka, Szymon Jóźwicki, Mateusz Matyja,Marek Sompolski, Grzegorz Stelmach, Tomasz Szewczyk, Radosław Szewczyk, Viktoria Wilicka, JĘZYK NIEMIECKI: Wiktoria Wilicka, Franziska Gillmaier, Eryk Bazydło, JĘZYK ANGIELSKI: Michał Tomaszewski, Natalia Hliwa, Roksana Wąsowska, Jakub Krząstek, Sandra Szustak, Katarzyna Oleksiewicz, Gezegorz Stelmach
II miejsce we współzawodnictwie międzyszkolnym – PIŁKA NOŻNA CHŁOPCY – STELMACH G.,TUZIŃSKI SZ., WRÓBLEWSKI M., TOMCZYK D., NIEDŹWIEDZIŃSKI J., GRZYWA K., TRACZYŃSKI K., OLIPRA K., KOTOWICZ P.,
XVI miejsce w Finale DOLNOŚLĄSKIM w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT – ELŻBIETA KIELKA, AGATA BORUSZEWSKA, ZIENKIEWICZ PATRYCJA, KUBINKA WERONIKA, JEWIARZ PATRYCJA, SŁOBODZIAN KAMILA, STACHERA ALICJA, STANISZ MAGDA, NALEWAJKO NATALIA, BARDOWSKA ANNA
VI miejsce w Finale DOLNOŚLĄSKIM w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW – BERNAT MARCIN, NIEDŹWIEDZIŃSKI JAN, STELMACH GRZEGORZ, KOZIOROWSKI DAMIAN, SZEWCZYK RADEK, GRZYWA KRYSTIAN, WRÓBLEWSKI MARCIN, TUZIŃSKI SZYMON, KOTOWICZ PATRYK, GRZEŚKÓW WOJTEK
II miejsce w Finale DOLNOŚLĄSKIM w dwuboju nowoczesnym – ELŻBIETA KIELKA, AGATA BORUSZEWSKA
I miejsce w Drużynowych Powiatowych Biegach Przełajowych – sztafeta chłopców i dziewcząt oraz awans do Mistrzostw Dolnego Śląska
I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych – WOJCIECH GRZEŚKÓW
III miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych- PIOTR KOTOWICZ
III miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych- WERONIKA KUBINKA
V miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych- PATRYCJA ZIENKIEWICZ