Start » Aktualności » Listy kandydatów spoza rejonu przyjętych do gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017

 
 

Listy kandydatów spoza rejonu przyjętych do gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017

 

Listy kandydatów spoza rejonu przyjętych do gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017

Lista kandydatów  spoza rejonu zakwalifikowanych do klasy I Gimnazjum Nr 1

w roku szkolnym 2016/2017

Ważna uwaga w sprawie podręczników: Uczniowie klas I nie kupują sami podręczników. Podręczniki oraz ćwiczenia za darmo będą wypożyczane we wrześniu w bibliotece szkolnej.

Listy klas są wywieszone w szkole, na tablicy przy wejściu.

 

  1. Cieślak Damian SP 1
  2. Szmajduch Helena SP 1
  3. Ronzat Wiktoria SP 1
  4. Bujak Martyna SP 1
  5. Piasecki Jakub SP 1
  6. Siczek Bartosz  SP4
  7. Dziaczyński Dorian SP4
  8. Matyszczyk Sandra SP4
  9. Moneta Weronika SP4
  10. Kowalska Nadia SP4
  11. Kozłowski Olaf SP4
  12. Kułak Krystian SP4
  13. Kowaliszyn Michał SP4
  14. Tomczak Jakub SP4
  15. Staszak Wiktoria SP4
  16. Soronowicz Alicja SP4
  17. Stachurski Kacper SP4
  18. Frocztęga Wiktoria SP4
  19. Sośniak Wiktoria SP4
  20. Babicka Wiktoria SP4
  21. Sowa Amelia SP4
  22. Sługocki Filip SP4
  23. Grądowa Natalia SP4
  24. Wieliczko Hanna SP4
  25. Młynarczuk Hubert SP4
  26. Momot Damian SP4
  27. Bar Oskar SP4
  28. Dadas Bartosz SP4
  29. Olatowski Grzegorz SP4
  30. Rózio Patrycja SP4
  31. Wudniak Sebastian SP4
  32. Woroch Patryk SP4
  33. Kaczmarczyk Łukasz SP4
  34. Kawałko Patryk SP4
  35. Gładysz Weronika SP4
  36. Jedynak Aneta SP 4
  37. Kurdziel Amelia SP Sobótka
  38. Majka Marata SP 8
  39. Janiak Grażyna SP 8
  40. Łukowska Wiktoria SP 8
  41. Koczut Jan SP 8
  42. Partyka Julia SP Stary Jaworów
  43. Sędykowska Martyna SP 8
  44. Silko Szymon SP 8
  45. Juźwiak Kamila SP 8
  46. Stryja Kamila SP 8
  47. Kierul Aleksandra SP 8
  48. Duława Kinga SP 8
  49. Rzepecka Natalia SP Stary Jaworów
  50. Kuszpit Alicja SP Stary Jaworów
  51. Sowa Sandra SP Jaworzyna Śl
  52. Wójciak Alicja SP 8
  53. Wiatrowska Natalia SP 8
  54. Plichta Ernest SP 8
  55. Sołtys Maja SP 8
  56. Domagała Piotr SP 8
  57. Mielcarz Julia SP 8
  58. Ślęk Patrycja SP Stary Jaworów
  59. Drozdowski Maksymilian SP Jaworzyna Śl
  60. Wicher Maria SP 8
  61. Podraza Joanna SP 8
  62. Pietrzyk Dobrosława SP 8
  63. Podraza Magdalena SP 8
  64. Gawiński Oskar SP 8
  65. Smędra Natalia  SP Świebodzice
  66. Kierczak Angelika SP 8
  67. Pilch Wiktoria SP 8
  68. Zych Oliwia SP Pszenno
  69. Leończyk Jakub SP 8
  70. Brożek Marek SP 8
  71. Wojnowska Alicja SP Caritas
  72. Baran Julia SP 105
  73. Wicher Patryk SP 8
  74. Urbaniak Wiktor SP Stary Jaworów

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych do klasy I Gimnazjum Nr 1 w roku szkolnym 2016/2017

 

  1. Gołębiowski Maciej
  2. Ciróg Natalia
  3. Dziubek Weronika
  4. Luzar Noemi
  5. Zarzycki Jakub
  6. Ostaszewska Izabela
  7. Bazyluk Amelia
  8. Marchlewicz Maksymilian
  9. Mały Zofia
  10. Sosnowski Leo
  11. Kuczyński Krzysztof
  12. Marczyk Michał
  13. Stępień Maciej
  14. Kopaczewska Daria
  15. Kurczyński Hubert