Start »

 
 

2016/17 – osiągnięcia sportowe

 

III miejsce- zawody piłka plażowa dziewczat- etap strefa wałbrzyska( Kasia Całaka)

III miejsce- zawody piłka plażowa chłopców- etap strefa wałbrzyska( Jakub Borowy)

I miejsce- zawody piłka plażowa dziewcząt- etap miejski( Kasia Całka)

I miejsce- zawody piłka plażowa chłopców- etap miejski( Jakub Borowy)

III miejsce- zawody piłka ręczna dziewcząt- etap miejski( Aleksandra Kaczorowska, Aleksandra Młocek, Maja Młynarczyk, Marysia Skupień, Wiktoria Turek, Hania Wieliczko, Weronika Wolańska, Dominika Wróblewska, Ula Zątek, Kasia Kasprzyk, Natalia Łużna, Olivia Stawicka)

II miejsce-drużynowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt- etap miejski (Weronika Wolańska, Aleksandra Kaczorowska, Grazyna Marchewka, Nina Kutarba))

III miejsce-drużynowe zawody w pływaniu chłopców- finał strefy wałbrzyskiej ( Patryk Kawałko, Michał Pietrzak, Maciek Szymonowicz, Miłosz Dreścik, Paweł Jajko, Marcin Frejnagiel, Sebastian Jenke, Oskar Gawiński, Michał Dylewicz)

IVmiejsce- drużynowe zawody w pływaniu dziewcząt- finał strefy wałbrzyskiej (Julia Agatowska, Justyna Wierzbicka, Emilia Dzięcielska, Ewelina Kalicka, Ola Młocek, Ola Samoraj, Wiktoria Stępin Martyna szczurowska, Kasia Tomków)

I miejsce- Piłka siatkowa chłopców- etap miejski i awans do finału powiatowego (Jakub Borowy, Jakub Sikora, Piotr Madej,Kuba Filipczak, Michał Podolak, Mariusz Fitrzyk, Paweł Jajko, Dominik Drej, Dorian Dziaczyński, Kuba Jęczmień, Paweł Piotrowski)

II miejsce- Piłka siatkowa dziewcząt- etap miejski(Kasia Całka, Wiktoria Stempin, Wiktoria Turek, Ola Kubik, Iga Bystrzycka, Maja Młynarczyk, Małgosia Melon, Weronika Trojan, Zuzia Czerwińska, Justyna Wierzbicka, Oliwia Zgraja, Julia Arendarczyk)

II miejsce- Piłka koszykowa chłopców-półfinał strefy wałbrzyskiej ( Jakub Borowy, Jakub Sikora, Piotr Madej, Damian Kapoj, Mateusz Szczepanik, Tymek Rawicki, Piotr Pawlik, Michał Dylewicz, Konrad Sosnowski)

I miejsce- Piłka koszykowa chłopców-finał powiatowy i awans do strefy wałbrzyskiej(Jakub Borowy, Jakub Sikora, Piotr Madej, Damian Kapoj, Mateusz Szczepanik, Tymek Rawicki, Piotr Pawlik, Michał Dylewicz, Konrad Sosnowski)

I miejsce- Piłka koszykowa dziewcząt-finał powiatowy i awans do strefy wałbrzyskiej-(Kasia Całka, Natalia Łużna, Sandra Muszyńska, Monika Pankiewicz, Ola Samoraj, Wiktoria Skowrońska, Sandra Słowik, Wiktoria Stempin, Wiktoria Turek, Dominika Wróblewska)

I miejsce- Piłka koszykowa chłopców- etap miejski i awans do finału powiatowego (Jakub Borowy, Jakub Sikora, Piotr Madej, Damian Kapoj, Mateusz Szczepanik, Tymek Rawicki, Piotr Pawlik, Michał Dylewicz, Konrad Sosnowski)

I miejsce- Piłka koszykowa dziewcząt- etap miejski i awans do finału powiatowego(Kasia Całka, Natalia Łużna, Sandra Muszyńska, Monika Pankiewicz, Ola Samoraj, Wiktoria Skowrońska, Sandra Słowik, Wiktoria Stempin, Wiktoria Turek, Dominika Wróblewska)

I miejsce w finale strefy wałbrzyskiej piłki nożnej chłopców (Mackiewicz Aleksander, Filipczak Jakub, Podolak Michał, Jajko Paweł, Sikora Jakub, Stachurski Kacper, Koczut Jan, Madej Piotr, Borowy Jakub, Sieradzki Sebastian)

I miejsce- Sztafetowe biegi przełajowe chłopców- etap powiatowy

III miejsce- Sztafetowe biegi przełajowe dziewczęta- etap powiatowy

II miejsce- Sztafetowe biegi przełajowe dziewczęta- etap miejski i awans do finału powiatowego

I miejsce- Sztafetowe biegi przełajowe chłopcy- etap miejski i awans do finału powiatowego